Benefit Beretta, czyli wyścig po weekend z Ferrari !

Materiał informacyjny Benefit Beretta
W styczniu br. wystartowała kolejna edycja Benefit Beretta – programu dedykowanego dla firm instalacyjnych i serwisowych, które kupują i montują urządzenia marki Beretta. Głównym celem Uczestnika tego Programu jest możliwość spełnienia marzenia i wygrania auta marki Ferrari na weekend, a dodatkowo skorzystania z wielu benefitów, m.in. stałego przychodu z montażu i uruchamiania urządzeń marki Beretta czy też voucherów do takich sklepów, jak: Allegro, Zalando, EURO RTV AGD, wakacje.pl oraz kart podarunkowych na stacje paliw. W drugim roku działania programu marka Beretta przygotowała nie lada niespodziankę – wszystkie wartości punktowe produktów zostały podwojone !

*

Uczestnikami Benefit Beretta mogą być firmy instalacyjne i serwisowe, które kupują i montują urządzenia marki Beretta (nie jest wymagana umowa autoryzacyjna) i nie posiadają ważnej umowy dealerskiej z RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. Biorąc udział w programie można otrzymać nagrody w zamian za zakupy i rejestrację produktów marki Beretta na dedykowanej platformie lub poprzez sms oraz rywalizować z innymi Uczestnikami o nagrodę główną, którą jest weekend z Ferrari.

Główna nagroda pierwszej edycji Benefit Beretta 2022 trafiła już do Pana Wojciecha Rachwała – firma INSTALATOR z Brzozowa, który będzie miał okazję przetestować Ferrari F8 Tributo. Pan Wojciech jest również od kilku lat Złotym Ambasadorem Marki Beretta, ponieważ m.in. jakość jego usług oferowanych dla użytkowników urządzeń marki Beretta jest przez nich wysoko oceniania oraz doceniana.

*
Na zdjęciu od lewej: Paweł Ott – Country Sales Director, Wojciech Rachwał i Jacek Rachwał - firma INSTALATOR z Brzozowa, Sławomir Nelke – Dyrektor ds. Sprzedaży marki Beretta, Wojciech Kawa – Manager Regionu.

Za co nagradzamy w Benefit Beretta?

W programie nagradzane są zakupy wybranych produktów z oferty marki Beretta. Aktualna lista produktów premiowanych wraz z punktacją jest zawsze dostępna na stronie www.benefit-beretta.pl.
Aby zarejestrować zakupione produkty, wystarczy zalogować się na swoje konto w programie i wpisać w zakładce „Rejestracja produktu” numer seryjny urządzenia, a punkty zostaną automatycznie naliczone na koncie. Rejestracji można dokonać również korzystając z dedykowanej bramki SMS. Zakup produktu musi nastąpić w czasie trwania programu.

*

Na czym polega rywalizacja?

Za zakończenie programu przygotowano atrakcyjną nagrodę główną dla Uczestnika, który dokona największych zakupów i zarejestruje najwięcej punktów na swoim koncie. Wygrana osoba otrzyma voucher uprawniający do wypożyczenia samochodu marki Ferrari na weekend. Sportowe emocje gwarantowane!
Przez cały czas trwania „wyścigu” swoją pozycję można śledzić w zakładce „Ranking”.

Jakie benefity można otrzymać?

Warto również wspomnieć, że instalatorzy, którzy zdecydują się przejść szkolenie autoryzacyjne mogą korzystać z takich benefitów jak płatność za montaż i uruchomienie urządzeń. Aby zapisać się na szkolenie autoryzacyjne wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie beretta.pl/oferta-szkoleniowa. Dodatkowo dla uczestników przewidziane są specjalne akcje promocyjne.

Benefit Beretta to:

• Wysokie premie za montaż i uruchomienie urządzeń
• Vouchery do znanych sklepów oraz karty podarunkowe na stacje paliw
• Podwojona liczba punktów za urządzenia
• Oferty specjalne i promocje dla Uczestników

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl