PROMOCJA „Przybij piątkę z NIBE”. Kup pompę ciepła NIBE i zyskaj bezpłatną 5-letnią gwarancję!

Materiał informacyjny Nibe Biawar
PROMOCJA „Przybij piątkę z NIBE”. Kup pompę ciepła NIBE i zyskaj bezpłatną 5-letnią gwarancję!

Od 1 marca 2023r. NIBE-BIAWAR rusza z kampanią reklamową pomp ciepła NIBE i promocją „Przybij piątkę z NIBE”. Jako szwedzka marka i światowy lider jakości pomp ciepła, chcemy zwrócić uwagę na niezawodność urządzeń marki NIBE, które produkowane są już od ponad 40 lat! Co ważne, oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń, które gwarantuje najlepsze spełnienie potrzeb użytkowników i uzyskanie optymalnych rachunków za ogrzewanie; a ponadto również kompleksową opiekę serwisową: serwis fabryczny oraz autoryzowaną sieć serwisową.

Promocja „Przybij piątkę z NIBE” przeznaczona jest dla Użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła NIBE, za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora i w dniach 01.03-30.11.2023r. zarejestrują się na stronie www.szwedzkapromocja.pl.
Promocją objęte są wybrane produkty zakupione przez Użytkowników w okresie 01.01-30.11.2023r.

W ramach promocji NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. oferuje BEZPŁATNIE 5-letnią GWARANCJĘ na:

• powietrzne pompy ciepła NIBE: NIBE SPLIT (NIBE AMS), NIBE S2125, NIBE F2120,NIBE F2040
• gruntowe pompy ciepła NIBE: NIBE S1255, NIBE S1155, NIBE S1255 PC, NIBE S1155 PC, NIBE F1226, NIBE F1126, NIBE F1245, NIBE F1145, NIBE F1245 PC, NIBE F1145 PC
• wentylacyjne pompy ciepła: NIBE F370, NIBE F470, NIBE F730, NIBE F750
Na 5-letni okres gwarancji składa się 3-letnia gwarancja podstawowa oraz 2-letnia gwarancja dodatkowa, której koszt pokrywa firma NIBE-BIAWAR.

Pompy ciepła NIBE to jedne z najnowocześniejszych urządzeń grzewczych, które zapewniają najwyższą, spośród wszystkich dostępnych źródeł ciepła, efektywność energetyczną i tym samym najniższe koszty eksploatacyjne. W obecnych, trudnych czasach ograniczonej dostępności paliw kopalnych i ich gwałtownie rosnących cen, ogrzewanie pompą ciepła, która aż 80% energii pozyskuje z natury, jest najbardziej oszczędnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Popularność pomp ciepła NIBE gwałtownie rośnie, ponieważ przy ich zakupie i instalacji możemy liczyć na wsparcie finansowe w ramach rządowych programów dofinansowania.

PROMOCJA „Przybij piątkę z NIBE”. Kup pompę ciepła NIBE i zyskaj bezpłatną 5-letnią gwarancję!

Informacje o promocji „Przybij piątkę z NIBE” i formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej www.szwedzkapromocja.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl
Dodaj ogłoszenie