NOWA GRUNTOWA POMPA CIEPŁA NIBE S1256 - teraz w Szwedzkiej promocji 5000 zł taniej!

Materiał informacyjny NIBE-BIAWAR

W 2024 roku ofertę marki NIBE na polskim rynku wzbogaciła innowacyjna, gruntowa pompa ciepła NIBE S1256. Nowy typoszereg stanowi przełom w technologii gruntowych pomp ciepła, osiągając bardzo wysoki sezonowy współczynnik efektywności SCOP na poziomie aż 6,22! Jest to aktualnie najbardziej zaawansowana technologicznie gruntowa pompa ciepła o najniższych kosztach eksploatacji. Uzyskano to dzięki zastosowaniu nowego, ekologicznego czynnika chłodniczego R454b, o niskim współczynniku globalnego ocieplenia GWP = 466, w połączeniu z technologią inwerterowo sterowanej sprężarki. Ta najbardziej energooszczędna gruntowa pompa ciepła powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu NIBE w projektowaniu i produkcji pomp ciepła oraz innowacyjnej technologii.

*

Pompa ciepła NIBE S1256 dostosowuje się automatycznie do zmiennego zapotrzebowania na ciepło w ciągu roku, bez skoków poboru energii, co powoduje jeszcze niższe rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę. Dostępna jest w trzech wielkościach mocy do 8, 13 i 18 kW. NIBE S1256 to pompa dwufunkcyjna z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. o pojemności 180 l., natomiast NIBE S1156 umożliwia podłączenie zewnętrznego zasobnika c.w.u., dobieranego w zależności od zapotrzebowania na ciepłą wodę.

Seria S marki NIBE wpisuje się w aktualny trend domu w wersji SMART. Pompa ciepła posiada zintegrowany moduł Wi-Fi i zapewnia możliwość korzystania z bezprzewodowego wyposażenia dodatkowego, co sprawia, że urządzenie staje się naturalną częścią inteligentnego domu. Inteligentna technologia automatycznie dostosowuje klimat wewnątrz pomieszczeń, umożliwiając pełną kontrolę za pomocą smartfona lub tabletu. Pomaga to w procesie planowania, instalacji pompy ciepła oraz wspiera poprawne działanie urządzenia podczas jego eksploatacji. Możliwość sterowania głosowego oraz przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy to jej dodatkowe atuty.

NIBE S1156/S1256 zostały zaprojektowane z myślą o niskim poziomie hałasu i przeznaczone są zarówno do nowych budynków, jak i do wymiany istniejącego źródła ciepła.

*

NIBE S1256 nagrodzona Złotymi Medalami

Pompa ciepła NIBE S1256 nagrodzona została dwoma Złotymi Medalami najważniejszych imprez poświęconych odnawialnym źródłom energii i technikom grzewczym: Targów ENEX 2024 oraz INSTALACJE 2024, a także Grand Prix Grupy MTP. Nagrody zostały przyznane przez grono profesjonalistów i ekspertów branży za wysoką efektywność, jakość i zastosowanie najnowszych osiągnięć technologicznych.

*

Zaoszczędź nawet 5 000 zł w ramach Szwedzkiej promocji pomp ciepła NIBE

W dniach 15.03-15.07.2024 r. trwa Szwedzka promocja pomp ciepła NIBE – wiosna 2024. Jeśli marzysz o energooszczędnym, ekologicznym, czystym i praktycznie bezobsługowym systemie grzewczym, skorzystaj ze wsparcia do 5 000 zł na pompy ciepła.

Rejestracja w promocji, regulamin i szczegółowe informacje na www.szwedzkapromocja.pl.

NIBE - 43 lata doświadczenia na rynku pomp ciepła

Szwedzki koncern NIBE AB to renomowany producent pomp ciepła marki NIBE, który należy do grona liderów europejskiego rynku rozwiązań w zakresie zrównoważonej energii. Działająca od 1952 roku firma, od 43 lat projektuje i produkuje światowej klasy energooszczędne pompy ciepła NIBE o najwyższych klasach efektywności.

Najwyższą jakość i efektywność pomp ciepła marki NIBE potwierdzają certyfikaty: HP Keymark wydawany przez niezależną organizację europejską oraz EHPA-Q Europejskiego Stowarzyszenia Pomp Ciepła.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl