Takiej oferty jeszcze nie było! Sprawdź Magenta Dom!

Partnerem cyklu jest T-Mobile
Usługi głosowe, nielimitowany transfer mobilny, szybki internet światłowodowy w domu, a teraz również pakiet telewizji – to najnowsza propozycja dla klientów T-Mobile. Oferta Magenta Dom to jeszcze większe możliwości i maksymalna elastyczność. Taki zestaw perfekcyjnie odpowiada na potrzeby abonentów szukających korzystnego pakietu usług łączonych, które pozwolą im cieszyć się rozrywką, zachować kontakt z bliskimi i efektywnie pracować bez ograniczeń.

T-Mobile: prosto i bez limitów

Teraz wystarczy zaledwie jeden pakiet, by zaspokoić wszystkie potrzeby domowników – od połączeń głosowych po telewizję. Warto tutaj podkreślić, że nowa oferta T-Mobile została przygotowana na podstawie realnych opinii i oczekiwań klientów. Mimo że aż 94% osób preferuje łączenie usług u jednego operatora, dostępne na rynku propozycje często są rozczarowujące ze względu na brak elastyczności i różnego rodzaju limity. Jeszcze więcej, bo aż 96% klientów, szuka ofert z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb – to właśnie zapewnia nowy pakiet T-Mobile.

 Magenta Dom to pełny pakiet usług, obejmujący nielimitowany internet mobilny i domowy internet światłowodowy, usługi głosowe oraz pakiet telewizji. Co więcej, użytkownicy mogą swobodnie zarządzać ofertą, by dopasować ją do swojej aktualnej sytuacji, nawet co miesiąc. Nauka w domu, praca zdalna, oglądanie ulubionych seriali, gry multiplayer – odpowiedzią na każdą z tych potrzeb jest oferta Magenta Dom. Prościej się nie da!

Magenta Dom – dostępne pakiety

Na co dokładnie mogą liczyć klienci wybierający pakiet Magenta Dom? T-Mobile przygotowało dla swoich abonentów szereg korzyści, zaczynając od nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów nie tylko w całej Polsce, lecz także w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Do tego dochodzi nielimitowany pakiet mobilny z prędkością do 30 Mb/s wraz z usługą „Rozrywka bez Ograniczeń”, która umożliwia swobodne przełączanie się między platformami streamingowymi, m.in. HBO Max, Tidal czy Legimi.

 W przypadku internetu domowego klienci zyskują stabilne połączenie światłowodowe z prędkością sięgającą 300 Mb/s. Ofertę zamyka rozbudowany pakiet telewizji, który zapewnia dostęp do:

  • 60 kanałów w ofercie S,
  • 110 kanałów w ofercie M,
  • 130 kanałów w ofercie L.

Wybór należy do Ciebie

Przez pierwszy rok opłata wynosi 95 zł miesięcznie nawet z pakietem L z 130 kanałami. Po okresie promocyjnym użytkownicy mogą wybrać jeden z dostępnych wariantów – pozostać przy ofercie za 95 zł miesięcznie (pakiet S z 60 kanałami), wybrać wersję M ze 110 kanałami za 120 zł miesięcznie za komplet usług lub pakiet L oferujący 130 kanałów za 145 zł. To jeszcze nie koniec! Podstawą oferty Magenta Dom jest pełna elastyczność dla użytkowników – dlatego zmiana wykorzystywanego pakietu możliwa jest nawet co miesiąc. W tym celu nie trzeba nawet ruszać się z domu: wszystko odbywa się za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile.

 

Konferencja T-Mobile - cennik
T-Mobile

 

Klienci mogą ponadto skorzystać z darmowego dostępu do platformy Player bez reklam przez całe 12 miesięcy oraz routera Wi-Fi. Oferta telewizji łączy się dodatkowo z możliwością zamówienia dekodera z systemem Android TV za zaledwie jedną złotówkę.

Dlaczego warto postawić na ofertę Magenta Dom?

To przede wszystkim idealny sposób, by spełnić wymagania mieszkańców współczesnego polskiego domu. Badania przeprowadzone przez Payback Poland wskazują, że dla 54% Polaków ulubioną formą relaksu jest oglądanie seriali i filmów w domu, z kolei 47% respondentów wskazało na przeglądanie internetu. W ostatnim czasie szczególnie szybko wzrasta zużycie usług VOD. Dane wideo potrafią pochłonąć sporą część transferu – z tego względu idealnym wyborem będą oferty bez limitu przesyłanych danych.

Warto także ponownie podkreślić, że 96% abonentów chce korzystać z elastycznych ofert dopasowanych do ich potrzeb – takie wyniki pojawiają się w badaniach Kantar przeprowadzonych na zlecenie T-Mobile Polska. Pakiet Magenta Dom łączy nielimitowany dostęp do rozrywki i technologii z łatwością obsługi oraz maksymalną swobodą. Prosto, elastycznie i bez ograniczeń – to najlepsze podsumowanie nowej oferty T-Mobile.

Trudniej już było, a prościej się nie da!

W ramach konferencji T-Mobile dziennikarze mieli okazję bliżej poznać sytuację rynkową i filozofię firmy, a także zagłębić się w szczegóły oferty. Nie zabrakło licznych rodzinnych akcentów – sieć opiera swoje podejście do telekomunikacji na gościnności, cieple i realnym wsparciu zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i rodzin.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej wypowiedzi młodej gwiazdy internetu, Zuzanny Boruckiej. Influencerka mająca aż milion subskrybentów na swoim kanale YouTube od wielu lat korzysta z usług T-Mobile i podkreśla rolę nielimitowanego, elastycznego połączenia dla osób tworzących materiały online. Andreas Maierhofer, CEO T-Mobile Polska, podzielił się z kolei kilkoma ciekawymi spostrzeżeniami na temat potrzeb klientów na rynku telekomunikacji:

95% osób ankietowanych w badaniach prowadzonych na zlecenie sieci odpowiedziało, że rzetelność połączenia to podstawa;

  • niemal 100% pytanych podkreśla, że liczy się także prostota i przejrzystość oferty;
  • w obecnych realiach kluczowy jest także dostęp do internetu w każdym miejscu i o każdej porze;
  • 8 na 10 Polaków uważa, że są bardzo przywiązani do swojego domu – to czynnik, który sprawia, że korzystne oferty domowego internetu są tak istotne.

O tym, jak wyglądała konferencja T-Mobile, możecie przekonać się, oglądając poniży materiał wideo.

Aktualna strategia T-Mobile powstała bezpośrednio na podstawie rzeczywistych informacji zebranych od użytkowników sieci. Jak podkreśla Andreas Maierhofer, „jakość sieci to podstawowe prawo konsumenta – nie ma tu miejsca na kompromisy”.

Prosta oferta bez przeszkód

W konferencji uczestniczył także Goran Marković, dyrektor ds. B2C w T-Mobile Polska. Prezentacja nowej konwergentnej oferty sieci skupiła się na połączeniu dwóch kluczowych aspektów: prostoty oraz eliminacji wszelkich przeszkód dla abonentów. Warto przy tym zaznaczyć, że T-Mobile w ramach internetu domowego stawia wyłącznie na światłowód, by zapewnić najwyższą jakość usług. Istotnym elementem oferty jest również wygodny dostęp do telewizji dla każdego klienta korzystającego z Magenta Dom.

Konferencja T-Mobile
T-Mobile

Bliższe spojrzenie na ofertę telewizji

Również ten aspekt oferty został przygotowany z myślą o potrzebach użytkowników. Jak zaznacza Anna Bieńkowska, Product Owner TV w T-Mobile, pod tym względem liczy się przede wszystkim jakość. Klienci nie potrzebują setek kanałów, których nie będą oglądać – z tego względu oferta Magenta Dom stawia na najpopularniejsze programy. To także możliwość swobodnej zmiany co miesiąc zamiast „uwiązania” w ramach umowy na dłuższy okres, często wynoszący nawet 24 miesiące. Oferta obejmuje również dekoder, który łączy możliwości telewizji ze streamingiem. Funkcja catch-up, nagrywanie w chmurze do 100 godzin, dostęp z poziomu aplikacji i obsługa systemu Android – to najważniejsze funkcje urządzenia dołączanego do oferty.

Takiej oferty jeszcze nie było! Sprawdź Magenta Dom!

T-Mobile usuwa bariery dla klientów

W magentowej rodzinie znajdzie się miejsce dla każdego – bez wyjątku. Sieć aktywnie wspiera działania charytatywne, a na konferencji pojawił się między innymi wiceprezes fundacji Happy Kids, Aleksander Kartasiński. To organizacja, która zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem rodzinnych domów dziecka. Teraz najmłodsi z potrzebujących mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem do sieci w ramach oferty Magenta Dom – co więcej, sieć przekazała fundacji 100 tysięcy złotych na niezbędne urządzenia.

Więcej informacji ofercie można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl