Oczyszczanie powietrza - urządzenie medyczne Powermed

Artykuł sponsorowany
Jak się zabezpieczyć w domu przed chorobotwórczymi alergenami, bakteriami i wirusami? Czy są już w Polsce dostępne urządzenia do regeneracji powietrza, pomagające zapobiegać i łagodzić skutki przewlekłych chorób cywilizacyjnych? Co w mieszkaniu stanowi zagrożenie dla nas i naszych dzieci?

Są to alergeny, roztocza, zarazki, bakterie i szereg innych cząsteczek, które mogą wywołać choroby lub pogorszyć nasz stan zdrowia. Coraz częściej widzi się w telewizji osoby w dużych miastach, które noszą maseczki na ustach. Japończycy przyzwyczaili już całe swoje społeczeństwo do zabezpieczania w taki sposób, w dodatku stosują coraz więcej urządzeń filtrujących powietrze w mieszkaniach i biurach. A co zmienia się w tym temacie na naszym kontynencie oraz w Polsce?

Jeszcze mało kto w domach na stałe instaluje sobie urządzenia do regeneracji powietrza, choć coraz więcej zwolenników zdobywają niewielkie urządzenia przenośne, które można wstawiać do poszczególnych pomieszczeń np. pokoju dziecka, salonu czy sypialni. Obok produktów z Dalekiego Wschodu, głównie marki Samsung, w Europie popularność zdobywa marka Powermed, która w swoich oficjalnych materiałach podaje, że w Polsce jest używana już przez ponad 100 tysięcy rodzin.

oczyszczacz powietrza PowermedJedno z urządzeń tej marki o nazwie Powermed Mediline jest zarejestrowane w Polsce w urzędowym Rejestrze Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. To ono stanowi odpowiedź na potrzeby rodzin alergików, które w swoich domach chcą mieć możliwość oczyszczania powietrza z substancji i czynników szkodliwych dla organizmu, w tym alergenów, pyłków, roztoczy i ich odchodów, kurzu, pleśni, a nawet niektórych wirusów i bakterii. Skuteczność urządzenia to wynik wielu lat doświadczeń, badań i analizowania potrzeb osób dotkniętych chorobami dróg oddechowych, alergii i astmy. Jego jakość potwierdzają certyfikaty renomowanych firm, m.in. TÜV Rheinland, a także wyróżnienie Jakość Roku.

Jak działa Powermed Mediline? Przede wszystkim łączy w sobie funkcje kilku bardzo przydatnych w domu urządzeń, jak np. inhalatora, jonizatora, filtra powietrza, aromatyzera, nawilżacza, których funkcje połączone i wzbogacone o funkcje medyczne do tej pory dostępne tylko w wysoce specjalistycznych urządzeniach stosowanych w medycynie powodują, że Mediline zapewnia zupełnie nową funkcjonalność. W takiej postaci Mediline zapewnia: filtrację i oczyszczanie powietrza, wyrównywanie wilgotności powietrza, dezynfekcję powietrza, inhalację rozproszoną, aromaterapię, jonizację powietrza,  jodowanie powietrza, aromatyzowanie powietrza i pomieszczeń. Działanie Powermed Mediline jest o tyle ciekawe, że nie stosuje się go w kontakcie tylko z jedną osobą, ale z pracy urządzenia w jednym czasie korzysta cała rodzina i wszystkie osoby przebywające w pomieszczeniu, w którym zostało włączone. Można na przykład przed snem oczyścić powietrze w sypialni, można kilka razy dziennie włączyć w mieszkaniu, jeśli jest w domu osoba chora na grypę - pozwoli to oczyszczać na bieżąco powietrze i zmniejszać ryzyko przenoszenia zarazków na innych domowników. Najczęściej jednak w dwóch najbardziej uciążliwych okresach dla alergików i astmatyków, czyli w okresie pylenia traw i kwitnienia drzew lub w okresie zimowym, kiedy grzeją kaloryfery i w mieszkaniu rozwijają się roztocza, wtedy warto oczyszczać powietrze w mieszkaniu, aby zmniejszać narażenie chorych osób na czynniki wywołujące ataki alergii lub astmy.

Urządzenie medyczne Powermed Mediline może być odpowiedzią na problemy zdrowotne wielu osób. Wszelkie zalety urządzenia mogą być zaprezentowane podczas coraz powszechniejszej i przyjaznej techniki pokazu produktu w domu chorego. Więcej szczegółów na stronie www.powermed.pl, a osoby, które są zainteresowane przetestowaniem przydatności urządzenia Powermed w swoim domu prosimy dzwonić na nr 033 813 03 01 w celu umówienia prezentacji. 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl