Rusza atrakcyjna promocja ESBE dla instalatorów

Materiał informacyjny ESBE
Z początkiem lipca firma ESBE ogłosiła promocję MIX na zawory i grupy pompowe. Wystarczy, że instalator zakupi min. 2 produkty objęte promocją i zarejestruje je na stronie internetowej ESBE. Nagroda jest tym większa, im większe są zakupy w ramach akcji. Na najlepszego uczestnika czeka smartfon Samsung Galaxy A34 5G.

Promocja obejmuje następujące produkty, które są dostępne w ofercie firmy ESBE:
• zawory obrotowe ESBE serii VRG,
• siłowniki obrotowe serii ARA600,
• zawory przełączające serii VZD/VZC/MBA,
• grupy pompowe serii GRA200/GRA300.

Nagrodami za zarejestrowane zakupy są karty podarunkowe Allegro. Każdy instalator bierze też udział w rywalizacji o nagrodę główną – smartfon Samsung Galaxy A34 5G.

Promocja trwa od 01.07.2023 r. do 31.10.2023 r. lub do wyczerpania produktów objętych promocją. Rejestracja produktów odbywa się pod adresem https://www.esbe.eu/pl/aktualnosci/promocja, gdzie można również znaleźć regulamin promocji.

Warto pamiętać, że produkty ESBE, które są objęte promocją, sprawdzają się w różnorodnych systemach grzewczych i chłodniczych. Są one doskonałym wyborem dla instalacji zasilanych pompą ciepła, kolektorami słonecznymi, a także innymi energooszczędnymi źródłami energii. Wybór należy do instalatora.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl