Wystartowała „SZWEDZKA PROMOCJA-CASHBACK”. Kup powietrzną pompę ciepła szwedzkiej marki NIBE i odbierz 2000 zł zwrotu na konto!

Materiał informacyjny NIBE-BIAWAR

Dnia 16 sierpnia 2023r. ruszyła „Szwedzka Promocja – Cashback” na pompy ciepła NIBE. Organizatorem promocji jest NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. To jedyna na polskim rynku, zakrojona na tak szeroką skalę akcja promocyjna, w ramach której końcowy użytkownik pompy ciepła otrzymuje zwrot części kosztów zakupu – Premię pieniężną w wysokości 2000 zł!

„Szwedzka Promocja – Cashback” trwa od 16.08.2023 r. do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania puli pomp ciepła.

Promocja skierowana jest do końcowych użytkowników, którzy w okresie trwania promocji dokonają zakupu powietrznej pompy ciepła NIBE, zachowają oryginał dowodu zakupu i zarejestrują się na stronie www.szwedzkapromocja.pl

W ramach promocji NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. oferuje częściowy zwrot (cashback) kwoty zakupu pompy ciepła NIBE, w postaci Premii pieniężnej w wysokości 2000 zł.

Produktami objętymi promocją jest łącznie 2500 szt. powietrznych pomp ciepła NIBE:

• typu monoblok: NIBE F2040, NIBE F2120, NIBE S2125

• typu split: NIBE SPILT AMS.

O wzięciu udziału w promocji decyduje kolejność zgłoszeń tj. odesłania kompletnego formularza rejestracyjnego.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji wraz z regulaminem i formularzem rejestracyjnym, dostępne są na stronie: www.szwedzkapromocja.pl

Co istotne! „Szwedzką Promocję – Cashback” można łączyć z promocją „Przybij piątkę z NIBE”, trwającą do dn. 30.11.2023 r. Zobacz jak otrzymać bezpłatną 5-letnią gwarancję.

Wybierz szwedzkie pompy ciepła NIBE – jakość, niezawodność i niższe rachunki za ogrzewanie! Szwedzi wiedzą co dobre dla nich i dla środowiska. Dlatego marka NIBE cieszy się pozycją jednego z liderów europejskiego rynku pomp ciepła.

Obejrzyj film promocyjny:

od 16 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl