Kominki z płaszczem wodnym - rewolucyjna linia AQUARIO

Artykuł sponsorowany
Dzięki unikalnym właściwościom wkładów z płaszczem wodnym, cieszą się one rosnącą popularnością wśród użytkowników i coraz więcej osób decyduje się na ich wybór.
Kominki z płaszczem wodnym - rewolucyjna linia AQUARIO

Głównym argumentem przemawiającym za takim wyborem jest możliwości podłączenia wkładu do domowego systemu C.O. Ponadto kominki tego typu nie wymagają wykonywania dodatkowej, dedykowanej instalacji wspomagającej oraz istnieje możliwość dowolnej ich zabudowy. Obecnie wkłady z systemem wodnym nie różnią się wyglądem od standardowych wkładów powietrznych, a gama dostępnych modeli jest równie szeroka. Duże zainteresowanie tym produktem powoduje, że na rynku pojawia się coraz więcej zaawansowanych technologicznie modeli, ze zwiększaną efektywnością cieplną i grzewczą. Świetnym tego przykładem jest nowa linia wkładów z płaszczem wodnym o nazwie AQUARIO.

Kominki z płaszczem wodnym - rewolucyjna linia AQUARIO

AQUARIO - Posejdon wśród wkładów wodnych

Wedle obowiązującego prawa kominek wodny nie może być jedynym źródłem ogrzewania budynku i nie jest przeznaczony do ciągłego w nim palenia. Nie znaczy to jednak, że nie może być on głównym źródłem ogrzewania, na co często decydują się właściciele domków jednorodzinnych. Wciąż jednak podstawowym celem instalacji wkładu z płaszczem wodnym jest efektywne wspomaganie domowego systemu C.O. w chwilach, gdy jest taka potrzeba, a nie całkowite zastąpienie nim podstawowego źródła energii grzewczej. Przemyślane w nim palenie może znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu w sezonie jesienno - zimowym. Kominek wodny będzie ponadto bardzo przydatny w chłodne wczesnojesienne wieczory oraz wiosną, zanim słońce na dobre u nas zawita.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl