Czy Piotr żyła ma nową pracę - fotowoltaika Małopolska?!

Materiał promocyjny Solgro Fotowoltaika
solgro

W pewnej małopolskiej miejscowości jeden z kwietniowych dni w tym roku byłby dniem jak co dzień. Ot, któryś z gospodarzy postanowił zainstalować panele fotowoltaiczne. Okazuje się, że na nowoczesne rozwiązanie postawił sam Piotr Żyła. Co w tym niezwykłego? Otóż skoczek, olimpijczyk i wielokrotny medalista postanowił ponownie stanąć na wysokości zadania. Dosłownie na wysokości.

Piotr Żyła niezależnym monterem - panele słoneczne Nowy Targ

Byłby to montaż jak każdy inny, gdyby nie to, że wziął się za niego sam zamawiający. Piotr Żyła, wraz z zespołem monterów, zabrał się do pracy nad panelami fotowoltaicznymi! Używając odpowiednich zabezpieczeń, ponownie wzniósł się w górę, tym razem na swój własny dach. Postanowił zostać niezależnym, jak sam mówi na swoim Facebooku. „Trzeba pomalutku przechodzić na słoneczną energię. I teraz można już czekać na słoneczko” – pisze. Swój wpis opatrzył też zdjęciami z całego zdarzenia. Taka praca wymaga wysiłku, ale po minie skoczka widzimy, że także wiązała się ze sporą zabawą. Chociaż, każdy, kto choć trochę zna Piotra Żyłę, wie jak pogodny to człowiek. I że nie boi się podejmowania nowych zadań.

Praca godna olimpijczyków

Okazuje się, że taka praca, jak montaż paneli fotowoltaicznych nie jest łatwa. Silna psychika Piotra Żyły i brak lęku przed wysokością na pewno jest kluczowy. Potrzeba też wiedzy technicznej, umiejętności manualnych i bardzo ostrożnego działania. Jak widać, Piotr Żyła wraz z ekipą monterów paneli fotowoltaicznych z Małopolski poradzili sobie koncertowo. To pokazuje, że monterzy paneli fotowoltaicznych także mają w sobie coś z olimpijczyków.

Panele Fotowoltaiczne Nowy Targ, Podhale, Małopolska

Czy to nowa praca Piotra Żyły? Z przymrużeniem oka można powiedzieć, że stał się niezależnym monterem. Niezależnym, bo energię ma od natury, a monterem, bo w końcu sam sobie poradził. O pomoc poprosił Solgro Fotowoltaika. Nowy Targ, Podhale czy ogólnie Małopolska – jeśli mieszkasz w tych okolicach, firma Solgro też może Ci pomóc zostać niezależnym i zainstalować panele fotowoltaiczne. Piotr Żyła nie żałuje i teraz cieszy się wysokiej jakości panelami, zamontowanymi w olimpijskim stylu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-instalacje.pl e-instalacje.pl